İlaçlama'da Lideriz!

Hakkımızda

2018 yılında temelleri atılan Başaran Tarim.; hasere ilaçlama (biyosidal ürün uygulama), zirai danismanlik, projelendirme, bitki besleme, tohum, sulama sistemleri,  zirai alet ekipman, fide, fidan satisi  ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.


Başaran tarim; firma stratejisini faaliyet gösterdiği sektörde öncü olmak, ortaya konulan ürünlerin uygulama ve satis sürecinde çevreye ve toplum değerlerine saygılı olmak, daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak benimsemiştir. Bu sayede edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı ilerleme yapısından taviz vermeden, faaliyet gösterdiği sektörü ileriye taşıma yolunda ilerlemektedir. En önemli değer olarak guven i benimsemiştir.


Ziraat muhendisi olarak 10 yılı aşan tecrübesi ve birikiminin yanı sıra, müşteri odaklı ve  tarimsal alanda yuksek verimliliği hedefleyen bir çalışma anlayışı ile birlikte sahip olduğu bu yaklaşım yalnızca maddi kazanımlarla değil, ortaya çıkan ürünlerin ve hizmetlerin tüm topluma kattıkları ile değer kazanmakta ve gelişmektedir. Bu kapsamda; yüksek ve verimli tarla ve toprak ıslahı, temiz ve hijyenik ortamlar , sulama projeleri, tarimsal üretim tesisleri vs. gibi birbirinden bağımsız birçok alanda hizmet vermektedir.


Başaran Tarim in yöneticisi Şahin Başaran 1989 mardin derik doğumlu ve ilkokulu mardin derik cumhuriyet ilköğretim okulu, liseyi derik çok programlı lisesinde okumuştur. Üniversite hayatı ise Çukurova üniversitesi ziraat fakültesi ziraat mühendisi olarak bitirdi. Yüksek lisans ise Şırnak üniversitesi ziraat fakültesi ziraat mühendisi bahçe bitkileri, bunun yanında ondokuzmayis üniversitesi tasinmaz değerleme ve geliştirme de yüksek lisans yaptı. 

Ayrica adli bilirkişilik ve Tarim sigortalari havuzu tarsim eksperligi yapmaktadır.


Hakkımızda